Menu

No nowego?

Odwiedź nas na:

VI edycja konkursu „Bezpieczny Internet”

Shares
Czytaj wygodniej

Wiele słyszymy o narastającym niebezpieczeństwie, które czyha na młodych ludzi w sieci, dlatego chętnie wspieramy akcje propagujące bezpieczeństwo w Internecie. Świat wirtualny to nie tylko dostęp do świetnej rozrywki oraz przydatnych informacji, na każdej stronie możemy napotkać szkodliwe treści, na które podatne są nasze dzieci. Sileman jako lokalny dostawca Internetu po raz kolejny wsparł inicjatywę jednej z rudzkich szkół pod hasłem „Bezpieczny Internet”.

16 lutego w Szkole Podstawowej nr 20 w Rudzie Śląskiej odbyło się wręczenie nagród oraz podsumowanie konkursu „Bezpieczny Internet”. Organizatorem konkursu została Szkoła Podstawowa nr 20 w Rudzie Śląskiej. Do VI edycji konkursu zostało zgłoszonych 99 prac wykonanych przez uczniów z następujących placówek : SP nr 1, 7, 8, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 36. Z pośród nadesłanych zgłoszeń Jury wyłoniło trzech zwycięzców . Wybór nie był łatwy, dlatego przyznano również wyróżnienia. Fundatorami nagród została firma Sileman.

Zadaniem konkursowym było przygotowanie pod kierunkiem swojego nauczyciela plakatu w wersji elektronicznej na temat bezpiecznego Internetu. Nauczyciel wybierał najlepsze plakaty w szkole, a następnie przesyłał do jury SP 20. Zwycięzcą konkursu została Weronika Medina ze Szkoły Podstawowej nr 1. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Salzbergze Szkoły Podstawowej nr 20, natomiast trzecie miejsce zajął Daniel Ziółkowski ze Szkoły Podstawowe nr 13. Wszystkim laureatom gratulujemy!

Jesteśmy pełni podziwu jaką wiedzą na temat bezpieczeństwa w sieci dysponują dzieci uczęszczający do rudzkich szkół. Nie możemy się już doczekać kolejnej edycji konkursu „Bezpieczny Internet”, w której z pewnością weźmiemy udział. Zachęcamy wszystkich do angażowania się w tego typu inicjatywy, ponieważ razem możemy sprawić aby świat wirtualny był lepszy.

Podziel się opinią:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wydarzenia

<< cze 2024 >>
pwścpsn
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Polub nas na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy otrzymuj najświeższe informacje o nadchodzących wydarzeniach, promocjach oraz konkursach!

Rejestrując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Nowość

Kliknij i poznaj MEGA OFERTĘ!

Archiwum wpisów

Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux