Menu

No nowego?

Odwiedź nas na:

IX Krąg Abonenta za nami! Organizacja ślubu nie taka straszna!

Shares
Czytaj wygodniej

IX Krąg Abonenta za nami! ♥

Przeprowadziliśmy warsztaty z organizacji ślubu o tematyce:
,,Najkrótszy dzień w życiu, czyli jak zorganizować niezapomniany ślub i wesele”

Ponoć dla Pary Młodej wesele mija niczym pstryknięcie palcem. Impreza weselna trwa kilkanaście godzin, a przygotowania – kilkanaście miesięcy. Co zrobić, by ślub i wesele były dniem niezapomnianym, najpiękniejszym i dopiętym na przysłowiowy ostatni guzik? Odpowiedź jest banalna – dobrze je zorganizować! O tym w jaki sposób to zrobić opowiadała konsultantka ślubna z 9-letnim doświadczeniem, członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, ekspertka i pasjonatka – Kasia Czerny-Nowak z firmy Czyni Cuda.

Składniki udanego wesela
W pierwszej części spotkania poznaliśmy składniki, które są niezbędne do tego, by ten najkrótszy, a zarazem dla wielu najważniejszy dzień w życiu spełnił nasze oczekiwania. Podobnie jak w przypadku przygotowywania potrawy, tak i podczas organizacji wesela – proporcje składników mogą być różne. Dla jednych najważniejsza będzie dobra muzyka, dla innych możliwość swobodnej rozmowy. Niektórzy kładą większy nacisk na dekorację, inni na dobre jedzenie. Jedno jest pewne – najważniejszym składnikiem udanego wesela jest ATMOSFERA.

Dobra organizacja to podstawa – od czego zacząć?
Następnie dowiedzieliśmy się, że pierwszym krokiem w organizacji wesela jest określenie kilku bazowych elementów. Po pierwsze – zrobienie listy gości, po drugie ustalenie budżetu, po trzecie styl w jakim chcemy to wesele organizować, a po czwarte – wybranie wstępnej daty ślubu. Określenie tych bazowych elementów pozwoli nam na podjęcie dalszych kroków organizacji wesela.

Harmonogram organizacji
Organizacja wesela wiąże się z całą masą różnych terminów. Warto skorzystać z harmonogramu, który pomoże w przypisaniu zadań do danego miesiąca. Będziemy mieli wówczas pewność, że żaden element nam nie umknie. Podczas IX Kręgu Abonenta dowiedzieliśmy się jakie sprawy i z jakim zapasem czasu należy załatwiać. Każdy Uczestnik otrzymał od Prelegentki wydrukowany harmonogram, który z pewnością ułatwi całą organizację.

Jak wybrać odpowiednich podwykonawców?
Przede wszystkim należy mieć ograniczone zaufanie. Jeżeli chcemy wybrać kogoś „z polecenia” weźmy pod uwagę fakt, że nie każde wesele ma taki sam styl. Zespół, który grał na weselu w stylu glamour niekoniecznie sprawdzi się na biesiadnej imprezie. Fotograf, który robi piękne zdjęcia plenerowe, może mieć problem ze zdjęciami reportażowymi i odwrotnie. Florystka, która wykonała przepiękne dekoracje w stylu rustykalnym może nie spełnić oczekiwań dla wesela w stylu klasycznym. Warto zwrócić uwagę na poprzednie realizacje podwykonawcy, zapytać o referencje, pooglądać zdjęcia oraz porównać ofertę z kilkoma innymi.


 

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję zobaczyć kilka realizacji weselnych wczorajszej Prelegentki. Oprócz całej masy inspirujących zdjęć, mogliśmy na żywo zobaczyć propozycje zaproszeń, winietek czy upominków dla gości. Poznaliśmy również najnowsze trendy panujące w branży weselnej. Wyrazy wdzięczności kierujemy do Prelegentki – Kasi Czerny-Nowak! Cieszymy się, że przyjęła Pani nasze zaproszenie!

 

 

 

Od Partnera IX Kręgu Abonenta – kanału Lifetime – każdy Uczestnik otrzymał wspaniały upominek – elegancki notes, w którym uczestnicy mogli notować informacje podczas spotkania oraz podświetlane lusterko i ładowarkę w jednym! Bardzo dziękujemy za współorganizację tego cudownego spotkania.

 

 

W ciągu całego spotkania Uczestnicy częstowali się słodkościami i napojami przygotowanymi przez Restaurację Wiśniowy Sad, w której organizowaliśmy spotkanie. Miejsce to cechuje się domową atmosferą, elegancją oraz pysznym jedzeniem. Wiśniowy Sad to wspaniałe miejsce na organizację wesela lub innego niezapomnianego przyjęcia. Dziękujemy za udostępnienie i przygotowanie pięknej sali, gdzie przeżywając Warsztaty czuliśmy się swobodnie i bardzo miło.

 

Do zobaczenia! ♥

Podziel się opinią:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wydarzenia

<< mar 2024 >>
pwścpsn
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Polub nas na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy otrzymuj najświeższe informacje o nadchodzących wydarzeniach, promocjach oraz konkursach!

Rejestrując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Nowość

Kliknij i poznaj MEGA OFERTĘ!

Archiwum wpisów

Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux