Menu

No nowego?

Odwiedź nas na:

Wielka BITWA TANECZNA dla całej rodziny! Zobacz jak było!

Shares
Czytaj wygodniej

Dla całej rodziny – dosłownie

Wielka BITWA TANECZNA, która odbyła się dnia 8.09.2018 r. w Rudzie Śląskiej na Targowisku w dzielnicy Wirek udowodniła wszystkim uczestnikom, że tańczyć można w każdym wieku. Co najmniej cztery pokolenia spotkały się na warsztatach, by wspólnie z Anną Tomczak i Sebastianem Piotrowiczem – finalistami programu „You Can Dance” – nauczyć się układów tanecznych i powalczyć w Wielkiej BITWIE TANECZNEJ. Nie brakowało emocji, potu i pozytywnej rywalizacji.

Zaczęliśmy od porządnej rozgrzewki, którą przeprowadziła trenerka ze Studia Energia w Rudzie Śląskiej. Chwilę później grupa taneczna „STARS” ze Studia Energia oficjalnie otworzyła wydarzenie niesamowitym występem tanecznym. Tak rozgrzani i zmotywowani uczestnicy mogli rozpocząć naukę. W warsztatach tanecznych wzięło udział ok. 60 uczestników. W pierwszej kolejności odbyły się warsztaty jazzu prowadzone przez Sebastiana. Nauka układu tanecznego trwała 40 minut, po czym prowadzący wybrał finałową piątkę. Następnie warsztaty z hip-hopu poprowadziła Ania i analogicznie wybrała swoich finalistów. Po krótkich próbach i ustaleniu szczegółów występu, nadeszła długo wyczekiwana chwila – Wielka BITWA TANECZNA dla całej rodziny.

Wielka BITWA TANECZNA

Jako pierwsza zaprezentowała się ekipa Sebastiana – Zieloni. Układ jazzowy nie należał do najprostszych, jednak dobre poczucie rytmu i pasja do tańca pokazały, że to nie wytańczone kroki są najważniejsze. Po zatańczeniu układu, grupa Zielonych odpaliła swoją tajną broń – 4 letniego członka zespołu, który w rytm utworu Michaela Jacksona tańczył na scenie naśladując kroki sławnego piosenkarza. Kolejni uczestnicy pokazywali swoje umiejętności w solówkach. Wspaniały był występ Pana Eugeniusza, najstarszego uczestnika warsztatów, który jako zawodowy łyżwiarz zaprezentował swoje umiejętności taneczne.

Jako drudzy zaprezentowali się Żółci – ekipa Ani. Układ hip-hopowy wymagał od finalistów skupienia i wyluzowania. Zatańczyli luźno i nisko na nogach – jak prawdziwi hiphopowcy. Z ich twarzy nie znikał szeroki uśmiech, a po wspólnym wytańczeniu układu, Żółci prezentowali swoje indywidualne choreografie. Wielką niespodzianką dla wszystkich uczestników wydarzenia był taniec Marka – naszego współpracownika, który odkrył przed wszystkimi swoje umiejętności tańca Breakdance.

Decyzją siły braw, płynących z widowni, Wielką BITWĘ TANECZNĄ dla całej rodziny wygrała drużyna ANI! Z tego miejsca pragniemy jeszcze raz pogratulować zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom warsztatów. Była świetna zabawa!

Prezentacja talentów

Po wielkich emocjach związanych z finałem przyszedł czas na kolejną prezentację talentów. Dwie tancerki ze Studia Tańca Havana wystąpiły na scenie ze wspaniałym układem Pole Dance. Niesamowicie wysportowane dziewczyny pokazały swoje umiejętności akrobatyczne wprawiając w widownie w osłupienie. Następnie prawdziwy Spiderman wykonał kilka ćwiczeń Kalisteniki. Wykorzystując drążki, zawieszone koła oraz poręcz ze schodów – wspinał się, zawieszał i utrzymywał w poziomie jak prawdziwy pająk.

ABC Zdrowia i Animacje dla dzieci

Profesjonaliści, trenerzy, rehabilitanci sportowi – taka ekipa prowadząca kadrę narodową w różnych dyscyplinach, pokazała uczestnikom wydarzenia jak dbać o własne ciało bez siłowni i specjalistycznych gabinetów. Przez cały okres trwania warsztatów przeprowadzili całą masę sportowych zabaw i konkursów. Odbyły się zajęcia wzmacniające i relaksacyjne w stylu Stretching oraz na zdrowy kręgosłup. Uczestnicy mieli okazję zdrowo porywalizować, Ekipa z Trenuj-Zdrowo.pl ustawiła tor przeszkód oraz dzieliła się wiedzą związaną z treningami.

Na najmłodszych czekały Klauni z Centrum Europy, którzy prowadzili tańce, gry i zabawy. Były puszczane giga bańki, malowane buźki, farbowane na kolorowo włosy. Dzieci mogły malować na streczu, tworzyły gluty i brały udział w wielu konkursach.

Pyszny i darmowy poczęstunek

Każdy uczestnik sobotniego wydarzenia dostał opaskę upoważniającą do darmowych posiłków i napojów. Swojski żurek śląski, kurczak, kiełbasa i kaszanka z grilla, ziemniaki z tzatzykami, pieczywo ze smalcem, ogórki kiszone, ciepłe napoje, soki owocowe, woda i piwo Tyskie z kega, a także wata cukrowa – takie dania mogli przekąsić uczestnicy wydarzenia. Po minach widać było, że wszystkim smakowało!

Gorące podziękowania!

Gorące podziękowania kierujemy zarówno do wszystkich, którzy byli obecni podczas naszego wydarzenia, jak również do współorganizatorów! Dziękujemy Partnerowi Głównemu – kanałowi National Geographic HD, a także pozostałym partnerom – kanałom BBC Brit, BBC Earth oraz SCI FI za pomoc w organizacji oraz przekazanie nagród dla uczestników.

Dziękujemy współorganizatorom z firmy Business Events – za kolejne udane wydarzenie! Pragniemy także podziękować naszym sąsiadom: Studiu Energia za wspaniały pokaz grupy „STARS” oraz strefę treningową,  Studiu Tańca Havana za piękny pokaz Pole Dance, Aquadromowi za przekazanie gadżetów dla uczestników wydarzenia, Ekipie z Trenuj-Zdrowo.pl za strefę ABC Zdrowia oraz pokaz Kalisteniki oraz Klaunom z Centrum Europy za kolejną ogromną dawkę śmiechu i zabawy!

Bez Was to wydarzenie nie byłoby tak wspaniałe, a dzięki Wam mamy ogromną ochotę powtórzyć je za rok! 🙂

Podziel się opinią:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wydarzenia

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Polub nas na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy otrzymuj najświeższe informacje o nadchodzących wydarzeniach, promocjach oraz konkursach!

Rejestrując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Nowość

Kliknij i poznaj MEGA OFERTĘ!

Archiwum wpisów

Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux