Menu

No nowego?

Odwiedź nas na:

Zakręcone walentynki

Shares
Czytaj wygodniej

Walentynki to dzień, w którym miłość nie jedno ma imię. Miłość to nie tylko uczucie, jakim darzymy drugą połówkę, ale również nasze pasje, hobby i marzenia oraz czyny, które nas definiują.  

Codzienna pogoń za karierą, sukcesem i usilne realizowanie często zbyt wygórowanych ambicji, nie raz sprawia, że zapominamy o tym, co jest dla nas ważne, zatraca nasze wartości, każe nam zapomnieć o tym kim jesteśmy.

W ramach walentynek firmy Elsat i Sileman zorganizowały na swoim koncie na portalu Facebook konkurs dla Abonentów pt. „Krwawe walentynki”. Zasady były proste, każdy z uczestników miał za zadanie pokazać czym dla niego jest miłość. Nie chodziło tutaj o wstawienie zdjęcia z drugą połówką, a pokazanie swojej pasji lub hobby, które się kocha.

14 lutego na Placu Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej Stowarzyszenie Nowoczesna Ruda Śląska rozdawała przechodniom balony i lizaki w kształcie serca. Słodki upominek dla rudzian i  nie tylko ufundowały nasze spółki. Poczęstunek ten czekał również na wszystkich odwiedzających nasze Biura Obsługi Klienta. Zapytaliśmy organizatorów Zakochani – Nowocześnie zakręceni – Akcja Walentynki o to skąd wzięli pomysł na swoje przedsięwzięcie.

– Chciałam zrobić coś pozytywnego, co wywoła uśmiech, zmusi ludzi do zatrzymania się i pomyślenia nad istotą tego świata. Napisanie wyznania na balonie narodziło się dosyć spontanicznie – szczerze powiedziawszy dzięki małżonkowi, który w ten sposób przygotował niespodziankę z okazji rocznicy ślubu – mówi Przedstawiciel Stowarzyszenia Nowoczesna Ruda Śląska  Karolina Włodarczyk

Miłość ma wiele wymiarów, które warto ze sobą łączyć i dzielić się nimi ze światem. Dzięki temu mamy realny wpływ na kształtowanie się otoczenia i rzeczywistości.

Walentynki to okazja do pokazania, że od nas samych zależy jakość naszego życia, którego wskaźnikiem m.in. są nasze wartości, pasje oraz czyny, stanowiące o tym jakimi ludźmi jesteśmy. Ten wyjątkowy dzień warto wykorzystać na szerzenie dobra i postaw prospołecznych, zachęcając do wspólnego działania i dzielenia się zainteresowaniami. Bez wątpienia jest to prosty sposób na rozwój najbliższego otoczenia, w który nasze firmy z przyjemnością się włączają.

walentynki

One comment

  • Kuba

    marzec 10, 2017 - 10:49 am

    Nie udało mi się wziąc udziału w konkursie, ale pomysł zacny 😉
    Może za rok się uda 😀

    Odpowiedz

Podziel się opinią:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wydarzenia

<< lut 2024 >>
pwścpsn
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Polub nas na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy otrzymuj najświeższe informacje o nadchodzących wydarzeniach, promocjach oraz konkursach!

Rejestrując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Nowość

Kliknij i poznaj MEGA OFERTĘ!

Archiwum wpisów

Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux