Menu

No nowego?

Odwiedź nas na:

III edycja Śląskiej Ligii Bouderlowej

Shares
Czytaj wygodniej

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Sport, jak wiadomo można uprawiać na różne sposoby. Aktywność fizyczna pozwala zachować witalność i dobry nastrój, ma działanie wręcz terapeutyczne. Uprawiając sport uwalniamy morze endorfin, które poprawiają nasze samopoczucie.

To wszystko z pewnością wiedzą uczestnicy III edycji Śląskiej Ligii Bouderlowej. Wydarzenie miało miejsce 12 listopada w godz. 8:00-22:00 na Ściance Wspinaczkowej w Centrum Sportu „Skarpa”. Centrum to znajduje się w Bytomiu – Szombierki.

Liga zrzesza miłośników mocnych wrażeń, a dokładnie pasjonatów wspinaczki bulderingowej. Nie każdy wie, że buldering to ogólnie wspinaczka po wolnostojących, zazwyczaj kilkumetrowych blokach skalnych bez użycia asekuracji liną.

Centrum Sportowe „Skarpa” wyposażone jest w ściankę bulderową, dostosowaną do tego typu wspinaczki, co pozwala na organizowanie Śląskiej Ligii Boulderowej.

Jak zawsze chętnie wspieramy tego typu wydarzenia, dlatego firmy Elsat i Sileman zostały fundatorami nagród tej edycji. Do wylosowania były drobne upominki oraz trzy nieco większe nagrody.

Liczymy na to, że jeszcze nie raz spotkamy się z naszymi Abonentami na ściance wspinaczkowej – dla nas liczą się ludzie i ich pasje.

Podziel się opinią:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wydarzenia

<< kw. 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Polub nas na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy otrzymuj najświeższe informacje o nadchodzących wydarzeniach, promocjach oraz konkursach!

Rejestrując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Nowość

Kliknij i poznaj MEGA OFERTĘ!

Archiwum wpisów

Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux