Menu

No nowego?

Odwiedź nas na:

Czy telefon stacjonarny stał się zabytkiem?

Shares
Czytaj wygodniej

W dzisiejszych czasach większość ludzi korzysta z telefonów komórkowych. Nie ważne czy aktualnie znajdujesz się w domu, czy na spacerze. Wiele osób bezpowrotnie zrezygnowało z używania telefonów stacjonarnych. Te aparaty telefoniczne, uważane są za nieporęczne zabytki XXI wieku. Jednak czy telefon stacjonarny całkiem odszedł już do eteru?

Telefon stacjonarny to już zabytek?

Starsze aparaty z pewnością można uznać jako zabytek i zdecydowanie powinny znaleźć się np. w muzeum PRL-u. Jednak telefon stacjonarny, wbrew ogólnej opinii samozwańczych znawców tematu, nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Niewątpliwie wynika to z faktu, że ten rodzaj sprzętu znacznie rzadziej ulega awarii oraz – o zgrozo – nie grozi mu zbicie ekranu, który wykluczyłby go z codziennego użytku. Co więcej, urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla Klientów indywidualnych jak i dla firm.

Szczególnie często telefon stacjonarny służy do połączeń zagranicznych. Operatorzy telefoniczni oferują atrakcyjne pakiety, zawierające tanie połączenia zagraniczne. Dzięki stałemu podłączeniu kabla od telefonu do gniazdka, urządzenie to nie rozładowuje się oraz zawsze ma stały zasięg. Pozwala to na uniknięcie denerwującej sytuacji, gdy rozmowa nagle zostaje przerwana przez rozładowanie się baterii w telefonie lub brak zasięgu.

Telefon stacjonarny dla firm

Trudno jest sobie wyobrazić płynny przepływ informacji pomiędzy pracownikami dużej firmy, w której nie ma telefonów stacjonarnych.
W budynku firmy, gdzie przykładowo znajduje się klika osobnych pokoi na paru piętrach, zazwyczaj każde pomieszczenie jest wyposażone w telefon stacjonarny z numerem przypisanym do danego działu. Stanowczo ułatwia to komunikację między pracownikami oraz usprawnia pracę wszystkich zespołów projektowych.

Telefon stacjonarny to również podstawa w sekretariacie przedsiębiorstwa. Znajdując się w podręcznym miejscu na widoku, nigdy się nie zgubi. Eliminuje to sytuacje, w których pracownik sekretariatu nie może odebrać telefonu, ponieważ nie wie gdzie obecnie aprat się znajduje, co dosyć często zdarza się w przypadku telefonu komórkowego.

Obecnie Sileman oferuje kilka ciekawych pakietów telefonii stacjonarnej dla Klinetów indywidualnych oraz dla Klientów biznesowych.
W ofercie dla firm znajduje się indywidualnie zaprojektowane rozwiązanie oraz profesjonalne wsparcie techniczne podczas montażu telefonów oraz skalowalność, czyli prosta rozbudowa infrastruktury o kolejne stanowiska i numery telefoniczne i szereg usług dodatkowych, m.in.: nagrywanie rozmów, usługi Fax2mail i Web2fax, IVR, taryfikacja on-line, centrex.

 

 

 

Podziel się opinią:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wydarzenia

<< lut 2024 >>
pwścpsn
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Polub nas na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy otrzymuj najświeższe informacje o nadchodzących wydarzeniach, promocjach oraz konkursach!

Rejestrując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Nowość

Kliknij i poznaj MEGA OFERTĘ!

Archiwum wpisów

Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux