Menu

No nowego?

Odwiedź nas na:

Kanał Crime+Investigation Polsat HD naszym Odkodowanym Partnerem Miesiąca we wrześniu!

Shares
Czytaj wygodniej

Kanał  CRIME+_INVESTIGATION_POLSAT_HD.png  [nr kanału 548] został naszym Odkodowanym Partnerem Miesiąca i będzie odkodowany dla wszystkich naszych Abonentów aż do końca września. 

Crime+Investigation Polsat HD – to kanał poświęcony zbrodniom i śledztwom. W tym miesiącu wśród propozycji stacji szczególnie polecamy:

Opowiem Ci o zbrodni S5

„Opowiem Ci o zbrodni” powraca!  Znakomici polscy pisarze kryminalni po raz kolejny zmierzą się z głośnymi sprawami kryminalnymi, które wstrząsnęły Polską.  Wojciech Chmielarz, Max Czornyj, Katarzyna Grochola, Igor Brejdygant, Robert Małecki i Małgorzata Rogala analizują akta, rozmawiają z bliskimi ofiar oraz śledczymi, którzy pracowali nad sprawami by dotrzeć do prawdy o zbrodni. Igor Bejdygant pochyli się nad sprawą Danuty, dyrektorki szkoły jednej z miejscowości pod Radomiem zamordowanej przez swojego męża, który do dziś nie przyznaje się do winy. Wojciech Chmielarz zajął się tragiczną sprawą z Gliwic, gdzie w roku 2001 słuch zaginął po małżeństwie Doroty i Zbigniewa Sobańskich. Po latach śledczy nazywani „łowcami zabójców” ustalili, że para została porwana i brutalnie zamordowana. Max Czornyj opowiada o losach Pawła Tuchlina, znanego opinii publicznej jako Skorpion – jeden z najbardziej przerażających seryjnych zabójców Polski i Europy końca XX wieku. Skorpion mordował przez siedem lat. Zamordował co najmniej dziewięć kobiet, a jedenaście usiłował zabić. Katarzyna Grochola po raz kolejny wybrała sprawę powiązaną z przemocą domową. W 1996 w Kościelisku znika Józef C, ceniony cieśla, mąż i ojciec czwórki dzieci. Mężczyzna, często sięgał po alkohol i stawał się wtedy agresywny. Uznano, że mężczyzna porzucił rodzinę. Jego siostra nie dawała za wygraną i poprosiła o pomoc krakowskie Archiwum X. Robert Małecki w swojej opowieści udaje się do Krakowa, gdzie w roku 1995 zaginął 23-letni student Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do dziś nie ustalono, co się z nim stało, jednak śledczy są pewni, że młody chłopak od dawna nie żyje. Debiutująca w programie Małgorzata Rogala przeanalizuje sprawę zazdrosnej żony, która w 2007 roku w Warszawie starała się dowieść rzekomej zdrady swojego małżonka. Brak dowodów nie powstrzymał ją od chęci zemsty. Kobieta zleciła zabójstwo męża. Pisarze starają się poznać motywy morderców.  Odwiedzają miejsca, w których doszło do tragicznych wydarzeń, odbywają swoistą wizję lokalną po latach. Najbardziej kluczowe momenty omawianych spraw odtworzone są w inscenizacjach z obsadą złożoną ze znakomitych polskich aktorów. W piątym sezonie na planie pisarze spotkali się m.in. z Aleksandra Popławską, Marekiem Kalitą, Magdaleną Kumorek, Marcinem Bosakiem, Krystianem Pestą, Adamem Bobikiem, Krzysztofem Stelmaszykiem, Katarzyną Kwiatkowską, Krzysztofem Czeczotem, Krystianem Wieczorekiem i Karoliną Gorczycą.

Emisja: środy, godz. 22:00 (od 21 września)

Dowody zbrodni S2B

„Dowody zbrodni” to serial opowiadający o śledztwach dotyczących przestępstw, które przez lata pozostawały nierozwiązane. W poszczególnych odcinkach obserwujemy  pracę detektywów, ale też towarzyszymy rodzinom ofiar, które za wszelką cenę pragnęły oddać sprawiedliwość zmarłym. Począwszy od historii dziecięcego wspomnienia przestępcy o śmierci siostry, aż po masowe badania DNA, które mają doprowadzić do wykrycia zabójcy – detektywi sprawdzają każdy trop, który może pomóc w rozwiązaniu zagadki zbrodni liczącej nawet 30 lat, by w efekcie postawić jej sprawcę przed sądem.

Emisja: czwartki, godz. 21:00

Jak zostałem seryjnym mordercą

Seria dokumentalna „Jak zostałem seryjnym modercą” to wyjątkowa okazja, by wraz z twórcami programi przyjrzeć się analizie psychologicznej seryjnych modersców. Program bada kluczowe momenty w ich życiu, które według ekspertów doprowadziły ich do popełnienia brutalnych przestępstw. Seria przyjrzy się najgroźniejszym zabójcom, których sprawy wstrząsnęły Stanami Zjednoczonymi, w tym sywetkom Richarda Ramireza, Eda Kempera, Roberta Hansena i Aileen Wuornos. Twórcy programu chcą uchwycić moment, gdy przestępcy wykonali pierwszy ruch, który doprowadził do późniejszych tragedii. Czy można było go unikąć?

Emisja: poniedziałki, godz. 22:00

Miłego oglądania! 💛

Podziel się opinią:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wydarzenia

<< lip 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Polub nas na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy otrzymuj najświeższe informacje o nadchodzących wydarzeniach, promocjach oraz konkursach!

Rejestrując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Nowość

Kliknij i poznaj MEGA OFERTĘ!

Archiwum wpisów

Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux