Menu

No nowego?

Odwiedź nas na:

Od niemal 30 lat jesteśmy dla Was – wciąż tacy sami!

Shares
Czytaj wygodniej

Jak długo znasz nasze firmy Elsat i Sileman? Jak długo korzystasz z naszych usług?

Zdarza Ci się, że przedłużając umowę widzisz już znajomą twarz?

Nic dziwnego! Jesteśmy polską firmą założoną w 1991 roku. Od niemal 30 lat działamy na śląsku, sukcesywnie dostarczając Klientom dostęp do naszych usług, takich jak telewizja cyfrowa, Internet oraz telefonia stacjonarna. Na co dzień cenimy sobie takie wartości jak rzetelność, pracowitość, terminowość, czy niezawodność. Nasi klienci doceniają nas, określając jako atrakcyjną alternatywę dla operatorów ogólnopolskich. Dzięki temu dostarczamy swoje usługi nie tylko w Rudzie Śląskiej i Bytomiu, ale także w Gliwicach, Chorzowie, Katowicach. Natomiast nasza sieć światłowodowa rozciąga się od Pyskowic aż do Dąbrowy Górniczej.

Wśród konkurencji wyróżniamy się lokalną specyfiką: wszystkie firmy pozostają w całości pod kontrolą prywatnych, polskich inwestorów, silnie związanych z regionem i znanych na terenie Śląska, a kapitał naszych firm jest w 100% polski. Nasze silne więzi z lokalną społecznością podkreślamy poprzez zaangażowanie w różnego rodzaju wydarzenia kulturalne oraz wspieranie instytucji publicznych i opiekuńczych naszego regionu. Odpowiadając na potrzeby okolicznych mieszkańców wspieramy również rzeczowo tych, którzy tego potrzebują.

Zarówno dla naszych Klientów, jak i dla naszych pracowników, chcemy tworzyć lokalną alternatywę do wielkich korporacji. Oferujemy usługi na światowym poziomie, zatrudniając przy tym naszych, śląskich inżynierów IT, projektantów sieci telekomunikacyjnych czy pracowników biurowych.

Od lat jesteśmy stabilnym pracodawcom, który stara zapewnić się przyjazne środowisko pracy, w zamian wymagając od pracowników pełnego zaangażowania w dbanie o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. W naszych spółkach ponad 55% pracowników ma staż pracy dłuższy niż 5 lat. W tym, ale i dłuższym czasie, mogliście poznać w naszej firmie takie osoby jak:

  • Paweł, który od 13 lat pracuje w Centrum Nadzoru Sieci,
  • Maciek i Rafał, którzy od 15 lat pracują w dziale Research and Development,
  • Andrzej, który jest przedstawicielem handlowym od 7 lat,
  • Michał w firmie od 8 lat pracuje w dziale Analiz i Optymalizacji oraz Rozliczeń,
  • Kamila, która od 10 lat pracuje w dziale Marketingu i PR,
  • Błażej od 10 lat pracuje w dziale Usług Cyfrowych,
  • Marek, który od 5 lat pracuję w dziale Wdrożeń i Rozwiązań Sieciowych,

a na pewno poznaliście Kasię, która od 13 lat pracuje w Biurze Obsługi Klienta.

Jak widać firmy Elsat i Sileman zatrudniają wyłącznie lokalnych specjalistów w swej dziedzinie, dbając przy tym o stały rozwój pracowników. Można zauważyć, że dzięki temu relacje pomiędzy firmą, pracownikiem, a Klientem są szczególnie trwałe. Nie jest to przypadek! Wynika to z faktu, że pracownicy jak i zatrudniające ich spółki od wielu lat starają się nie tylko dbać o wspólne interesy, ale również dbają o siebie nawzajem.

Postawa zaangażowanych obu stron, finalnie prowadzi do partnerstwa i wieloletnich przyjaźni, co z kolei przekłada się na motywację, dynamikę rozwoju oraz możliwość dostarczania najwyższej jakości obsługi naszym Klientom. Daje to świadectwo temu, że nasze spółki tworzą trwałe i silne marki, mogące cieszyć się zaufaniem nie tylko wśród pracowników, ale również wśród Abonentów.

Dziękujemy Wam za wieloletnie zaufanie!

Podziel się opinią:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wydarzenia

<< kw. 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Polub nas na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy otrzymuj najświeższe informacje o nadchodzących wydarzeniach, promocjach oraz konkursach!

Rejestrując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Nowość

Kliknij i poznaj MEGA OFERTĘ!

Archiwum wpisów

Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux