Menu

No nowego?

Odwiedź nas na:

Otwarte Okno! Oglądaj aż 49 odkodowanych kanałów!

Shares
Czytaj wygodniej

 

Otwarte Okno do 29 marca dla wszystkich Abonentów!!

W związku z obecną sytuacją w naszym kraju przyłączamy się do akcji #zostańwdomu!

Z tej okazji dzięki pomocy nadawców – za którą bardzo dziękujemy – odkodowaliśmy w ramach Otwartego Okna dla Was aż 49 kanałów!

 

 

KANAŁ 

OPIS

(nr kanału: 204)

Kategoria: Filmy i seriale

Kanał oferuje starannie dobrany repertuar skierowany do wielbicieli dobrego kina oraz szerokiego grona widzów poszukujących dobrej rozrywki.

(nr kanału: 240)

Kategoria: Filmy i seriale

Kanał TV oferujący pełne ciekawych bohaterów i wartkiej akcji seriale i programy typu reality.

(nr kanału: 241)

Kategoria: Filmy i seriale

Kanał  TV oferujący swoim widzom inspirujące i pełne ciekawych bohaterów seriale oraz filmy europejskie i amerykańskie.

(nr kanału: 243)

Kategoria: Filmy i seriale

Polskojęzyczny kanał filmowy należący do spółki AMC Networks International. Prezentuje głównie kino europejskie, ale w ofercie zdarzają się także produkcje amerykańskie

(nr kanału: 223)*

Kategoria: Filmy i seriale

Kanał komediowy, stworzony z myślą o wielbicielach dobrego humoru, skierowany do widowni między 16 a 49 rokiem życia. Stacja prezentuje najzabawniejsze seriale, które podbiły serca milionów widzów na całym świecie, a także polskie hity komediowe.

 

(nr kanału: 206)

Kategoria: Filmy i seriale

Kanał w całości poświęcony jest zrealizowanym z rozmachem serialom kostiumowym o wciągającej i trzymającej w napięciu fabule w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

 

(nr kanału: 222)*

Kategoria: Filmy i seriale

Kanał skierowany jest do młodych, wymagających widzów, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. Kanał w całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych.

(nr kanału: 221)*

Kategoria: Filmy i seriale

Kanał wprowadza nową świeżość i zabawny styl do rozrywki telewizyjnej. FOX Comedy HD zapewni widzom solidną dawkę dobrego humoru oraz niezapomniany relaks w towarzystwie najzabawniejszych produkcji telewizyjnych.

(nr kanału: 203 )*

Kategoria: Filmy i seriale

To jedyny kanał filmowy w Polsce grający wyłącznie hity filmowe z USA, wśród nich zarówno kultowe mega produkcje tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego jak i najświeższe filmy z Fabryki Snów. Oferta programowa kanału obejmuje szerokie spektrum gatunków filmowych od komedii,  przez dramat, horror, kino akcji, aż po kino familijne.

(nr kanału: 233 )Kategoria: Filmy i seriale
Amerykańskim kanał filmowy oferujący produkcje światowego kina niezależnego, seriale, dokumenty, krótkie filmy i programy informacyjne na temat kina.

(nr kanału: 234 )*

Kategoria: Filmy i seriale

Kanał telewizyjny emitujący największe hity filmowe hollywoodzkich wytwórni, autorstwa wybitnych reżyserów oraz własne produkcje serialowe

(nr kanału: 417)

Kategoria: Dla dzieci

Brytyjski kanał telewizyjny należący do publicznego nadawcy radiowo-telewizyjnego, BBC, i przeznaczony dla dzieci od 2. do 5. roku życia.

(nr kanału: 403)*

Kategoria: Dla dzieci

Kanał dziecięcy jest uwielbiany przez całe rodziny i cieszy się zaufaniem dzieci i rodziców, dzięki temu, że oferuje lekką i pełną humoru rozrywkę z nowymi przygodami klasycznych i znanych bohaterów.

(nr kanału: 421)*

Kategoria: Dla dzieci

Ten kanał to strzał w dziesiątkę dla miłośników prawdziwej przygody i dobrej zabawy. Stacja słynie z prezentowania nowatorskich i dynamicznych seriali animowanych, wypełnionych akcją i zwariowanymi postaciami.

(nr kanału: 400)*

Kategoria: Dla dzieci

Kanał telewizyjny adresowany do dzieci do lat 7. Nadaje codziennie, w godzinach od 4:00 do 21:00.

(nr kanału: 420)*

Kategoria: Dla dzieci

Kanał, skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Na antenie stacji można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją.

(nr kanału: 423)*

Kategoria: Dla dzieci

Kanał dla dzieci. Oferta stacji została starannie dobrana do wieku i zainteresowań widzów w wieku 4-15 lat. Oglądaj swoich ulubionych bohaterów takich jak: SpongeBob Kanciastoporty,  Sam i Cat, Grzmotomocni, Niech żyje Król Julian, Pingwiny z Madagaskaru, Psi Patrol i wiele innych.

(nr kanału: 404)*

Kategoria: Dla dzieci

Oferta programowa kanału przeznaczona jest przede wszystkim dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, a także dla nieco starszych „miłośników animacji”. Stacja emituje program 24 godziny na dobę.

(nr kanału: 419)

Kategoria: Dla dzieci

 To bezpieczny, telewizyjny kanał dziecięcy przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów.

(nr kanału: 401)*

Kategoria: Dla dzieci

Polskojęzyczna stacja telewizyjna adresowana do widzów w przedziale wiekowym 7-16 lat.

(nr kanału: 405)*

Kategoria: Dla dzieci

To pierwszy polski kanał pełen piosenek i animacji wyłącznie dla najmłodszych widzów! Z Top Kids JR wszystkie brzdące nauczą się mówić, śpiewać i tańczyć, a także będą mogły poznawać języki obce. Rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy, bo czas spędzony z Top Kids JR to gwarancja bezpiecznej i rozwojowej edukacji od świtu do zmierzchu.

(nr kanału: 383)

Kategoria: Wiedza i nauka 

 Kanał jest skierowany przede wszystkim do rodzin oraz ludzi ciekawych świata, którzy pragną go w pełni zrozumieć oraz czują się jego nieodłącznym elementem.

(nr kanału: 384)

Kategoria: Wiedza i nauka 

Kanał opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach, które zmieniają nasze postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. Seriale takie jak „Wikingowie”, „Gwiazdy lombardu”, czy „Warsztat Danny’ego” w zajmujący i zaskakujący sposób koncentrują się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”.

(nr kanału: 353)*

Kategoria: Wiedza i nauka 

Kanał skłania widzów do zastanowienia nad otaczającym światem, otwierając drzwi wiedzy przez programy rozrywkowe, pasjonujące dokumenty i reportaże. Inspiruje i pozwala przekraczać granice obserwacji i rozumienia zjawisk.

 

(nr kanału: 352)*

Kategoria: Wiedza i nauka 

Kanał słynie z najwyższej jakości przyrodniczych filmów dokumentalnych. Dzięki niemu można z bliska oglądać przyrodę i niesamowite stworzenia zamieszkujące ziemię. National Geographic Wild HD zabiera widza w spektakularną i niezapomnianą podróż na krańce świata.

(nr kanału: 355)*

Kategoria: Wiedza i nauka

Polski kanał dokumentalny. Dowiesz się w nim o rzeczach, o których do tej pory nawet nie słyszałeś. Stawia trudne pytania, na które nie ma prostej odpowiedzi. Nie idzie na kompromisy. Prezentuje aktualne i intrygujące zagadnienia. Przedstawia nowe oblicza historii i odkrywa inne strony popkultury.

(nr kanału: 386)*

Kategoria: Wiedza i nauka

Kanał  telewizyjny skierowany głównie do mężczyzn. Na antenie stacji emitowane są programy dokumentalne i rozrywkowe o tematyce przyrodniczo-podróżniczej, przygodowej, nowych technologii, kryminalistycznej, łowiecko-wędkarskiej i motoryzacyjnej.

(nr kanału: 387)*

Kategoria: Wiedza i nauka

Kanał  dla dociekliwych. Oferuje widzom fascynującą wyprawę w przeszłość poprzez wysokiej jakości programy, które jednocześnie bawią i uczą.

(nr kanału: 389)

Kategoria: Wiedza i nauka

Kanałprzyrodniczy dla całej rodziny, którego zawartość programowa zadowoli zarówno młodego widza, jak i dojrzałego odbiorcę. Wraz z Polsat Viasat Nature towarzyszymy badaczom przyrody, weterynarzom oraz celebrytom w ich fascynującej podróży, podczas której dowiemy się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, słodkich

(nr kanału: 327)

Kategoria: Sport

To jedyna stacja telewizyjna poświęcona najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia. Extreme oferuje pełny zakres atrakcji – począwszy od trzymających w napięciu dokumentów, przez wnikliwe prezentacje sylwetek współczesnych ikon sportu, skończywszy na relacjach z porywających sportowych przedsięwzięć i mistrzostw.e

(nr kanału: 121)

Kategoria: Informacje

To 24-godzinny kanał informacyjny prezentujący najświeższe wiadomości z całego świata, z centralnej bazy telewizji BBC w Londynie.

(nr kanału: 100)

Kategoria: Informacje

Całodobowy kanał informacyjny. Z nowego i nowoczesnego studia o aktualność informacji dba sieć reporterów w Warszawie i korespondenci z dziewięciu oddziałów w Polsce, a także światowe agencje, reporterzy i współpracownicy zagraniczni. Dzięki temu informacje z Polski i ze świata są zawsze aktualne i przekazywane bezpośrednio z miejsc, w których się dzieją.

(nr kanału: 115)

Kategoria: Informacje

Kanał o profilu informacyjno-ekonomicznym, skierowany głównie do osób zainteresowanych informacjami gospodarczymi z zagranicy.

(nr kanału: 526)*

Kategoria: Rozrywka

Kanał o profilu dokumentalnym. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej. W ramówce Adventure HD można oglądać głównie na programy o charakterze przygodowym, w tym między innymi relacje z rajdów off-road oraz magazyn o wspinaczkach górskich.

(nr kanału: 554)

Kategoria: Rozrywka

 BBC Brit HD jest miejscem, w którym można się czegoś nauczyć, ale i dobrze pośmiać w towarzystwie najbardziej ujmujących i ekscentrycznych gwiazd telewizji.

(nr kanału: 555)

Kategoria: Rozrywka

 To unikalna propozycja dla widzów, którzy szukają inspiracji w domu, rodzinie i życiu. To wspaniały przewodnik dla osób, które chcą czerpać z życia to, co najlepsze.

(nr kanału: 530)

Kategoria: Rozrywka

Kanał jest nieprzewidywalny jak samo życie – pokazuje losy tych, którzy mają dobre serca, tych o prawdziwie czarnych charakterach, aż po zupełnie wyjątkowe i nietypowe osobowości. Ten wielokrotnie nagradzany kanał oferuje swoim widzom dokumentalne seriale kryminalne pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji, przepełnione emocjami medyczne seriale dokumentalne oraz inne rewelacyjne programy, które ukazują prawdziwe życie, takie, jakim je znamy.

(nr kanału: 548)

Kategoria: Rozrywka

Kanał kryminalny poświęcony zbrodniom i śledztwom. Kanał, który zabiera widzów w poruszającą podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Pomaga zrozumieć widzowi motywy oraz emocje, które popchnęły ludzi do zbrodni. Kanał prezentuje historie kryminalne z każdego punktu widzenia, co ma ogromny wpływ na jego autentyczn

(nr kanału: 504)*

Kategoria: Rozrywka

Polski kanał tematyczny przedstawiający inspiracje dla domu i ogrodu.

(nr kanału: 505)

Kategoria: Rozrywka

Kanał kulinarny tworzony dla wszystkich, którzy lubią jeść i gotować. Ale także dla tych, którzy na jedzenie lubią patrzeć, a wydaje im się, że brakuje im talentu kulinarnego.

 

(nr kanału: 510)*

Kategoria: Rozrywka

Kanał rozrywkowy dla kobiet. Prowokuje, opowiada fascynujące historie i zachęca do działania. Lifetime jest rozpoznawalnym na świecie producentem znanych i nagradzanych filmów pełnometrażowych. Oferuje również wysokiej jakości seriale fabularne oraz przełomowe produkcje dokumentalne.

(nr kanału: 507)*

Kategoria: Rozrywka

Wiarygodny i pełen emocji kanał dokumentalno-rozrywkowy skierowany przede wszystkim do kobiet szukających inspiracji w prawdziwych ludzkich historiach. Programy Przybliżają barwne opowieści o ludziach, którzy realizują swoje pasje. Pokazane są fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska.

(nr kanału: 531)

Kategoria: Rozrywka

Kanał który poświęcony jest tematyce łowieckiej i wędkarskiej. Jego oferta jest skierowana do miłośników dzikiej przyrody i pełnych emocji wypraw w malownicze zakątki świata. W programach pojawiają się światowej klasy eksperci. Kanał promuje aktywny styl życia, zachęcając do spędzania wolnego czasu na łonie natury.

(nr kanału: 630)

Kategoria: Muzyka

 To muzyczno-rozrywkowa stacja telewizyjna. MTV jest jedną z najważniejszych marek medialnych świata, która wyznacza trendy w popkulturze i oferuje widzom najlepszą rozrywkę.

(nr kanału: 600)

Kategoria: Muzyka

Kanał muzyczny w high definition. Prezentuje czystą muzykę w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Dzięki doskonałej jakości przekazu, widzowie mają możliwość uczestniczenia w koncertach.

(nr kanału: 631)

Kategoria: Muzyka

Brytyjski kanał telewizyjny poświęcony elektronicznej muzyce tanecznej.

(nr kanału: 632)

Kategoria: Muzyka

Brytyjski kanał muzyczny grający najnowsze przeboje. Należy do grupy MTV Networks Europe.

(nr kanału: 633)

Kategoria: Muzyka

Brytyjski kanał muzyczny koncernu MTV Networks Europe. Kanał jest następcą MTV Two. To 24-godzinny kanał nadający muzykę alternatywną.

(nr kanału: 638)

Kategoria: Muzyka

To stacja telewizyjna o profilu muzyczno-rozrywkowym, należąca do VIMN Polska. Kanał został uruchomiony 17 października 2017 r. o 6:00 rano w wyniku przekształcenia stacji Viva Polska.


* Kanał dostępny w bezpłatnej usłudze ElsatGO

Nie wiesz co to ElsatGO lub jak uruchomić? Szczegóły, najważniejsze informacje, instrukcje logowania, dane techniczne i wiele więcej znajdziesz na:
👉 https://elsat.pl/go/

 

 

Miłego oglądania i #zostańwdomuzElsatem !

Podziel się opinią:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wydarzenia

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Polub nas na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy otrzymuj najświeższe informacje o nadchodzących wydarzeniach, promocjach oraz konkursach!

Rejestrując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Nowość

Kliknij i poznaj MEGA OFERTĘ!

Archiwum wpisów

Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux