Menu

No nowego?

Odwiedź nas na:

Odkodowany Partner Miesiąca – DA VINCI HD!

Shares
Czytaj wygodniej

Kanał    [nr kanału: 422] został odkodowany dla wszystkich Abonentów telewizji cyfrowej aż do 6 STYCZNIA!

 

Da Vinci HD to edukacyjny kanał telewizyjny całkowicie pozbawiony reklam oraz programów zawierających przemoc. W zamian oferuje propozycje dla całej rodziny: poranki adresowane są do dzieci, popołudniowa ramówka – do wszystkich członków rodziny, a wieczorami rodzice i dorośli mogą oglądać filmy dokumentalne. Kanał Da Vinci HD pozwala rozwinąć zainteresowania dzieci w sposób praktyczny, ułatwiając zapamiętywanie zagadnień, które je ciekawi.

 

SZCZEGÓLNIE POLECAMY:

 

Nauka na maksa – Na początku każdego odcinka Phil przeprowadza niewielkie doświadczenie i pokazuje widzom, jak powtórzyć je w domu. Następnie wychodzi ze studia i przeprowadza je na wielką skalę! W grudniu możecie zobaczyć takie wynalazki jak maszyna Rube Goldberga, wyścigówkę na szpulkę…długiego kabla, czy wielką katapultę.

 

 

 

 

Kiedy dorosnę – Mikaela nie wie jeszcze kim będzie, gdy dorośnie. Podążając za swoją pasją do nauki, odkrywa niezwykłe i zabawne zawody. Rozmawia z przedstawicielami różnych zawodów: wytwórcami czekolady, weterynarzem, technikiem kryminalistyki, inżynierami kosmicznym, programistami Google’a  – aby zrozumieć, na czym polega ich praca.

 

 

 

Operacja auć – Lekarze i identyczni bracia bliźniacy – Chris and Xand sprawdzają i eksperymentują fascynujący świat medycyny i biologii. Energiczni bracia z humorem i dużą ilością ciekawostek pokazują, jak działa ludzki organizm poprzez przeróżne eksperymenty dotyczące np. ludzkiego kaszlu, operacji uszu, czy tłumaczą co i dlaczego dzieje się z twoim ciałem w okresie dojrzewania.

 

 

 

Okropne historie – Prawdziwe historycznie a przy tym nieodparcie śmieszne – ta wielokrotnie nagradzana seria przedstawia fakty historyczne w przezabawny sposób, nie odejmując im ani prawdziwości ani straszności. Zwariowane skecze i zabawne piosenki prawdziwie ożywiają historię.

 

 

 

 Miłego oglądania! ♥

Podziel się opinią:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wydarzenia

<< mar 2024 >>
pwścpsn
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Polub nas na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy otrzymuj najświeższe informacje o nadchodzących wydarzeniach, promocjach oraz konkursach!

Rejestrując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Nowość

Kliknij i poznaj MEGA OFERTĘ!

Archiwum wpisów

Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux