Menu

No nowego?

Odwiedź nas na:

OST-Engineer 500-tnym Klientem!

Shares
Czytaj wygodniej

Firma ost z Chorzowa, została naszym 500-tnym Klientem biznesowym! Z tej okazji, Dyrektor Działu Sprzedaży Rynku Klientów Biznesowych – Pan Marcin Iskierka, odwiedził Pracowników firmy OST-Engineer z pyszną niespodzianką. Na miejscu czekała już delegacja naszego Partnera, a na jej czele stanął Współwłaściciel firmy Pan Marcin Osadnik.

Od 12 lat działamy na lokalnym rynku. Szereg doświadczeń, które zdobyliśmy przez ten okres czasu, przekłada się na obecny sposób pracy oraz sposób realizacji naszej misji. Wiemy, że tylko uczciwość, rzetelność i odpowiedzialność jest drogą do budowania trwałej wartości w biznesie. Podejmując się współpracy z poszczególnymi przedsiębiorstwami, zawsze w pierwszej kolejności mamy na względzie korzystne zaspokojenie potrzeb biznesowych naszych Klientów, bowiem zależy nam, aby nasi Partnerzy czuli się zadowoleni z całego przebiegu naszej współpracy. 

Jednak, sukces naszej firmy nie byłby możliwy bez grona oddanych i zaangażowanych Pracowników, dzięki którym możemy podejmować nowe, ciekawe zlecenia. Dbamy zatem, aby każdy z członków naszego zespołu, posiadał odpowiednie kompetencje i kwalifikacje. W tym celu, nasi pracownicy uczestniczą w regularnych szkoleniach, które odświeżają oraz uzupełniają ich dotychczasową wiedzę o najnowsze informacje z dziedziny Internetu, telefonii i transmisji danych. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, iż zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów i ekspertów we wspomnianej przed chwilą dziedzinie. Pragniemy podkreślić, że w trakcie trwania współpracy z naszymi Partnerami, nieustannie służymy pomocą i cenną radą z zakresu naszych kompetencji. Stawiamy na przejrzyste zasady współpracy oraz każdemu Klientowi oferujemy opiekę osobistego konsultanta i profesjonalne wsparcie techniczne.

Niezmiernie cieszymy się, że już 500 lokalnych przedsiębiorstw nam zaufało i zdecydowało się na współpracę. Dziękujemy! 

 

na-fb

 

Podziel się opinią:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wydarzenia

<< kw. 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Polub nas na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy otrzymuj najświeższe informacje o nadchodzących wydarzeniach, promocjach oraz konkursach!

Rejestrując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Nowość

Kliknij i poznaj MEGA OFERTĘ!

Archiwum wpisów

Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux